fbpx
Cataleya Logo Symbol Gliwice
 

FAQ – Pytania i Odpowiedzi

FAQ

Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Pytania dotyczą funkcjonowania salonu oraz zabiegów.

Jest nam niezmiennie miło, że nasze klientki kierują się świadomym wyborem usług, adekwatnym do indywidualnych potrzeb różnych rodzajów cer, bez wątpienia jest to bardzo ważne. Jednak Cataleya Team to wykwalifikowana kadra, która na podstawie konsultacji personalizuje zabieg pod Twój typ skóry w ten sposób, aby miał on jak najlepsze działanie i nie naruszył warstwy lipidowej.

Cataleya Team zawsze trzyma pieczę nad przestrzeganiem zasad higieny oraz utrzymaniem salonu, wyposażenia i sprzętu na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań aby standard wykonywanych usług gwarantował bezpieczeństwo i sterylność, czego pieczęcią są certyfikaty jakości.

Tak! Voucher Cataleya Beauty to najbardziej trafiony prezent, ponieważ każdy znajdzie odpowiedź na zaspokojenie swoich potrzeb związanych z jednoczesną pielęgnacją i relaksem w wachlarzu naszych usług, a kadra specjalistów zadba o najwyższą jakość zabiegów.

Szeroko pojęta kosmetyka jest tak różnorodną dziedziną. Lecz możesz odetchnąć – misją Cataleya Beauty jest indywidualne podejście, zawsze osobiste zdiagnozowanie i personalizacja zabiegu pod wymagania oraz potrzeby klienta. Nasz sztab precyzuje i dokonuje odpowiedniej identyfikacji analizując ewentualne przeciwskazania, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo.

Zespół Cataleya budują wyselekcjonowani specjaliści z wykształceniem i doświadczeniem w dziedzinie kosmetologii. Kolektyw naszego salonu wykonuje zabiegi ze szczególną starannością, która idzie w parze z niezbędną wiedzą do wykonywanego zawodu.

Efekty zabiegowe oraz czas ich utrzymywania jest uzależniony od wielu czynników; m.in. rodzaju wykonywanego zabiegu, tego czy był on wykonany w zalecanej  serii oraz oczywiście najważniejszym czynnikiem jest to, czy klient stosował się do zaleceń podanych przez naszych specjalistów.

Salon Cataleya to miejsce stworzone z pasją. Nasz doświadczony personel do każdego klienta podchodzi holistycznie, dobierając odpowiednie terapie zabiegowe, które przyniosą oczekiwane efekty. Nasza oferta została stworzona z myślą o potrzebach klientów z każdej kategorii wiekowej. Dbamy o to by w naszym salonie panowała miła atmosfera, a każdy klient mógł się u nas poczuć wyjątkowo.

W salonie Cataleya pracujemy na nowoczesnej aparaturze, której działanie poparte jest licznymi certyfikatami. Nowoczesny sprzęt w połączeniu z profesjonalnymi dermokosmetykami cenionych marek gwarantują oczekiwane efekty.

Aby umówić się na wizytę w naszym salonie można zrobić to telefonicznie pod numerem 517897497, za pośrednictwem wiadomości na facebooku lub instagramie (cataleyabeautyPL), oraz za pomocą platformy booksy.

Niestety w naszym salonie nie posiadamy prywatnego parkingu dostępnego dla klientów, ale z reguły nasi klienci nie mają problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego w pobliżu.

Umówienie się na wizytę w salonie Cataleya z reguły nie wymaga wcześniejszego przygotowania, natomiast jeśli dany zabieg będzie wymagał od klienta wcześniejszego przygotowania na pewno nasza sympatyczna kadra poinformuje o takiej ewentualności podczas rezerwacji wizyty.

W salonie Cataleya dbamy o to, aby każdy nasz klient wyszedł w pełni usatysfakcjonowany przebiegiem wizyty i posiadał dokładne zalecenia zabiegowe, których przestrzeganie będzie kluczowe, aby uzyskać oczekiwane efekty.

W naszej ofercie znajduje się wiele zabiegów, a czas ich trwania jest zróżnicowany. Dokonując rezerwacji na dany zabieg otrzymają Państwo informację dotyczącą przewidywanego czasu wykonania usługi.

W salonie Cataleya przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę, dzięki której możemy tworzyć specjalne pakiety, oraz terapie łączone-dostosowane do każdego przypadku. Oferta pakietów promocyjnych jest zmienna, dlatego zapraszamy do śledzenia postów na naszym profilu