fbpx
Cataleya Logo Symbol Gliwice
 

TAJSKI MASAŻ STÓP

Masaż tajski stóp wykonywany jest specjalnym patyczkiem z drzewa różanego, obejmuje nie tylko obszar stóp, ale też łydek. Odtruwa organizm z toksyn, łagodzi uczucie ciężkich nóg, usuwa zmęczenie, pobudza krążenie. Masaż przeznaczony jest dla osób ze stojącym trybem pracy, to także idealna propozycja dla kobiet chodzących na obcasach, dla osób z nadwagą oraz sportowców.

KORZYŚCI MASAŻU TAJSKIEGO

Masaż tajski stóp pomaga zniwelować napięcie mięśni nóg oraz stóp, czego efektem jest pozbycie się uczucia „ciężkich nóg”, z którym bardzo często borykają się osoby spędzające długi czas w jednej pozycji w ciągu dnia.

 

Ponadto tajski masaż stóp rewelacyjnie mobilizuje nasze ciało do pracy – odtruwa je z toksyn, relaksuje, pobudza układ limfatyczny, poprawia funkcjonowanie narządów wewnętrznych, wspiera system nerwowy i hormonalny, naszą jakość snu oraz ogólne samopoczucie. Efektem masażu tajskiego jest także odprężenie, eliminacja stresu. Znikają również bóle głowy, czy kręgosłupa.

MASAŻ TAJSKI – JAK WYGLĄDA?

Na czym polega masaż tajski? Zabieg ten wygląda inaczej niż masaż klasyczny, przede wszystkim różni się on tym, że masowana osoba, która jest ubrana w luźne i wygodne ubranie, kładzie się na materacu. Tajski masaż stóp wykonywany jest w przytulnej atmosferze, zazwyczaj przy przygaszonym świetle. Aby stworzyć kameralny nastrój, w pomieszczeniu palą się świece zapachowe oraz w tle gra cicha i spokojna muzyka orientalna.

 

Masaż tajski swoje właściwości lecznicze zawdzięcza technikom akupresury i ajurwedy, których jest połączeniem. Masażysta przy użyciu drewnianego patyczków lub dłoni uciska na konkretne punkty na stopach – to korzystnie wpływa na nasze zdrowie i pozwala osiągnąć ww. efekty.

Masaż tajski Gliwice

Zapisz się na masaż tajski w salonie Cataleya. Wizytę w naszym salonie w Gliwicach możesz zarezerwować telefonicznie bądź mailowo. 

Zapraszamy do kontaktu.