fbpx
Cataleya Logo Symbol Gliwice
 

O nas

Cataleya – kosmetyka twarzy i ciała to miejsce stworzone z myślą o potrzebach klienta z każdej grupy wiekowej. Nasz wykwalifikowany personel stworzył bogatą ofertę, w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Do każdego klienta podchodzimy w sposób holistyczny, a terapie zabiegowe dobierane są indywidualnie do każdego przypadku.
Specjalizujemy się szeroko pojętą kosmetyką twarzy oraz ciała, a w naszej ofercie znajdziecie między innymi usługi takie jak:
-specjalistyczne zabiegi na twarz oraz ciało
-strefa masażu
-modelowanie sylwetki
-stylizacja rzęs i brwi
 -depilacja

Nasze gabinety są wyposażone w nowoczesną certyfikowaną aparaturę, która w połączeniu z profesjonalnymi markami kosmetyków gwarantuje oszałamiające efekty.
W naszym salonie nie tylko pozbędziesz się różnego rodzaju niedoskonałości, wymodelujesz sylwetkę, ale także znajdziesz chwilę relaksu przy hawajskim masażu Lomi Lomi Nui.

Aby zachować na dłużej efekty terapii zabiegowych dobierzemy odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne, do samodzielnego stosowania.
m

Twarz

W naszym salonie pozbędziesz się różnego rodzaju niedoskonałości i zadbasz o potrzeby swojej skóry.

m

Ciało

Cataleya Beauty to miejsce, w którym pomożemy Ci zadbać o całe ciało. Zabiegi poprawią kondycję twojej skóry, wymodelują sylwetkę i pomogą osiągnąć ciało jakiego pragniesz.

m

Relaks

W naszej strefie masażu znajdziesz chwile spokoju i ukojenia. Nasze zabiegi pozwolą Ci odzyskać harmonię i balans.

m

Depilacja

Zabieg depilacji w naszym salonie pozwoli Ci cieszyć się gładką skórą przez okres od 2 do 5 tygodni.