fbpx
Cataleya Logo Symbol Gliwice
 

Peeling Kawitacyjny

Peeling Kawitacyjny

Drogie Panie

przedstawiamy kolejny zabieg, z którego możecie skorzystać w naszym salonie.

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który za pomocą ultradźwięków bezpiecznie usuwa ze skóry zanieczyszczenia, martwe komórki, wszelkie zalegające zrogowaciałości naskórka, nadmiar zaskórników, sebum, toksyny oraz bakterie.

Co ważne, daje efekt głębokiej pielęgnacji i regeneracji bez efektów ubocznych. Peeling kawitacyjny powoduje, że skóra, w której następuje wymiana jonów, staje się bardziej dotleniona oraz wypielęgnowana, a także przygotowana do wszelkiego rodzaju aplikacji substancji aktywnych.

Po zabiegu zwiększa się penetracja substancji aktywnych przez naskórek, dzięki czemu stosowanie kosmetyków jest dużo efektywniejsze.

 

CO TO JEST PEELING KAWITACYJNY NA CZYM POLEGA?

 

Peeling kawitacyjny to doskonały sposób na dogłębne oczyszczenie skóry, przede wszystkim w okolicy twarzy. Zabieg ten jest bardzo delikatny oraz nie podrażnia skóry. W związku z tym jest on polecany przede wszystkim do skóry delikatnej, wrażliwej, cienkiej oraz z problemami naczynkowymi.

Z jego pomocą można w szybki oraz skuteczny sposób usunąć zrogowaciały naskórek oraz wszelkie zanieczyszczenia, które to nagromadziły się na twarzy.
Peeling kawitacyjny jest w pełni bezbolesny, a po jego profesjonalnych wykonaniu można zaobserwować tylko i wyłącznie delikatne zaczerwienienie skóry.
Aby wykonać w pełni skuteczny zabieg kawitacyjny niezbędne jest wysokiej jakości urządzenie do kawitacji.

 

Jakie efekty daje peeling kawitacyjny?

  • Odblokowanie porów i redukcja zaskórników
  • Dotlenienie cery
  • Zmiękczenie i wygładzenie
  • Rozjaśnienie przebarwień