fbpx
Cataleya Logo Symbol Gliwice
 

Dietetyk kliniczny już z nami!

dietetyk_kliniczny

Dietetyk kliniczny już z nami!

Kinga - dietetyk kliniczny i pediatryczny na luzie!

O MNIE

Cześć! Jestem Kinga – Twój dietetyk kliniczny i pediatryczny – dziękuję, że zatrzymałeś się tutaj na chwilę i postanowiłeś mnie lepiej poznać.

 

Ukończyłam studia wyższe w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku dietetyka kliniczna. W zawodzie pracuję od 5 lat i właśnie podczas tego czasu odkryłam w sobie zamiłowanie do pracy z dziećmi. Praca z nimi przynosi mi wiele satysfakcji i dodaje siły do walki, widząc ich zapał i chęci do zmiany siebie. Dodatkowo jak to w życiu bywa, każdy zazwyczaj ma jakąś ulubioną tematykę zawodową. Moja osobowość ukierunkowała mnie do walczenia z trudnymi przypadkami oraz otyłością wśród dzieci i dorosłych.

 

W pracy z pacjentem zawsze kieruję się: indywidualnym podejściem, wiedzą teoretyczną zdobyta podczas licznych szkoleń i konferencji naukowych oraz doświadczeniem życiowym i zawodowym. 

Prywatnie jestem mamą 2-letniej Lenki, miłośniczką zagranicznych podróży i eksperymentowania w kuchni.”

  • Wiosna to czas zmian, porządków... Potrzebujesz nowej energii?Nie wiesz od czego zacząć?A może brakuje Ci wsparcia ze strony rodziny, przyjaciół? MY Ci chętnie pomożemy! ...

  • Konkurs trwa! Zapisy na "Metamorfozę z Cataleya" już ruszyły! Jesteś już z nami? Bez względu na to czy uda Ci się wygrać nagrodę czy też nie, to i tak jesteś wygrany!...