fbpx
Cataleya Logo Symbol Gliwice
 
cataleya_zabiegi_na_twarz_i_ciało

zabiegi

SPECJALISTYCZNE ZABIEGI NA TWARZ ORAZ CIAŁO Z UŻYCIEM NOWOCZESNEJ APARATURY

OCZYSZCZANIE WODOROWE

Innowacyjny system łączący oczyszczanie wodorem, peeling wodny oraz infuzję jonową.

Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu…

PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który za pomocą ultradźwięków bezpiecznie usuwa ze skóry zanieczyszczenia, martwe komórki, wszelkie zalegające zrogowaciałości naskórka, nadmiar zaskórników, sebum, toksyn oraz bakterii.

LIFTING FALĄ RADIOWĄ

Zabiegi z wykorzystaniem radio-frekwencji opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance, jest to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych wytwarzane przez prąd zmienny o szerokim zakresie.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Zabieg określany jako “nieoperacyjny lifting” oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek…

ODMŁADZANIE POPRZEZ NAKŁUWANIE

DermaPen czyli mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem o bardzo szerokim zakresie działania polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymulację za pomocą specjalistycznej głowicy z kilkunastoma mikroigiełkami, która nakłuwa skórę.

V-SHAPE III

Urządzenie V-shape III oferuje połączenie częstotliwości radiowej bipolarnej (RF), energii światła podczerwieni, a także podciśnienia i mechanicznego masażu.

KRIOLIPOLIZA

Kriolipoliza to bezpieczny zabieg modelujący oraz wyszczuplający sylwetkę. Polega na usuwaniu komórek tłuszczowych obecnych w tkance podskórnej.

UMS SCULPTOR

Zabieg przeznaczony jest dobudowy mięśni okolic brzucha, pośladków, ud, łydek, rąk, oraz modelowania sylwetki.

D’ARSONVAL

Darsonval to urządzenie wykorzystywane w kosmetyce, które wytwarza lecznicze prądy o wysokiej częstotliwości. Zabiegi z jego użyciem nie tylko skutecznie oczyszczają skórę, ale mają również działanie bakteriobójcze.

SPERSONALIZOWANE ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

Terapie dobrane indywidualnie do potrzeb skóry

DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem to szybka i dość skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia z miejsc takich jak nogi, pachy i okolice bikini.

PROFESJONALNA STYLIZACJA RZĘS

Stylizacja rzęs to zabieg dla każdej kobiety, która marzy o pięknych, długich i gęstych rzęsach.

TERAPIE DLA KOBIET W CIĄŻY ORAZ KOBIET KARMIĄCYCH

  • specjalistyczne masaże dla kobiet w ciąży
  • oraz odpowiednia pielęgnacja bezpieczna dla przyszłej Mamy i jej dziecka

LIPOLASER

Lipolaser (inaczej laser diodowy) to innowacyjne urządzenie do nieinwazyjnych, a jednocześnie bardzo skutecznych zabiegów, wspomagających modelowanie sylwetki…

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

Liposukcja ultradźwiękowa pozwala na osiągniecie efektów podobnych do uzyskanych drogą tradycyjnej liposukcji, jest nieinwazyjna.

MĘŻCZYZNA W GABINECIE

Zarówno Panowie, jak i Panie bardzo chętnie korzystają z usług w gabinecie kosmetycznym. Mężczyźni w równym stopniu potrzebują zabiegów na ciało i twarz, tak jak i kobiety.

TERAPIE ZABIEGOWE PRZY UŻYCIU ONKOKOSMETYKÓW

Podczas leczenia nowotworów częstym skutkiem ubocznym leczenia są widoczne oznaki przebytej choroby.